Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Nejbaby s.r.o. Menu

Dětská plovací vesta Zelenomodrá - Vel. 10 - 14 let

Plavací vesty kombinují vše potřebné - teplo, vztlak a ochranu před sluncem. Jsou vhodné pro starší děti s váhovou kategorií 40 - 50 kg.
Dostupnost:
Osobní odběr v Brně 28. 4.
U Vás doma 30. 4.

1 049  (866,94  bez DPH)

Informace o produktu

Plavací vesty kombinují vše potřebné - teplo, vztlak a ochranu před sluncem. Jsou vhodné pro starší děti s váhovou kategorií 40 - 50 kg.
Jsou vyrobené z měkkého a pružného 3 mm neoprénu, s 16 snadno vyjímatelnými plováky, vestu můžete přizpůsobit vztlaku vody dle potřeby uživatele. Plně prošívaná, potažená nylonem, s YKK vysoce kvalitním značkovým zipem - má vše, co očekávate od tohoto výrobku!
Plavací vesta je dodávána s návodem.
V každé kapse jsou dva plováky, takže vztlak lze snadno upravit bez narušení jejich velikosti výjmutím jednoho. Na druhou stranu si můžete snadno upravit vestu do větších a či menších rozměrů dle Vaší potřeby či přání vyjmutím obou.

Plavací vesty mají CE mark certifikáty a splňují Evropskou normu EN13138-1

Velikost: obvod hrudníku: 70 - 78 cm, vhodné pro váhu: 40 – 50 kg


Splash About je přední světový výrobce plaveček a plaveckých potřeb z Velké Británie. Všechny výrobky jsou testovány v extrémních podmínkách, aby byla zajištěna kvalita výrobků. Produkty jsou známé po celém světě a získali nespočet ocenění.

Parametry

Barva zelená

Fotografie (2)